EMC-R-U (ÜFLEYİCİ SİLİNDİRİK KANAL MENFEİ DAMPERSİZ)

KULLANIM ALANLARI

Çift sıra kanatlı dampersiz menfezdir. Üfleme menfezi olarak kullanılır. Silindirik hava kanallarına monte edilebilmesi için istenilen kanal çapına göre imal edilmektedir. Hava yönlendirmesi için yatay ve dikey kanatlar ayarlanabilir olarak dizayn edilmiştir. DİKKAT Bu tip menfezlerde sipariş esnasında menfezin monte edileceği kanal çapı mutlaka belirtilmelidir. Belirtilen ebatlarda montaj şekline gore; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak net ebatlarda imalat yapılabilir.

ÖZELLİKLER

Menfezler özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Tablolarda standart ebatlar verilmiştir. İstek üzerine her ebatta üretim yapılmaktadır.

MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Menfezler ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Menfezler kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 400 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 200 mm ise dikey ölçüdür.

EMC-R-U 400X200 / Ø 300 1 ADET

Standart boya rengi RAL 9010 ve 9016 dır. İstenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir."

WHATSAPP HATTI
HEMEN ARA