KULLANIM ALANLARI

Küçük ebatlarda dış hava panjuru olarak kullanılır. Ayrıca transfer menfezi olarak ta kullanılabilir. İstenilmesi halinde menfezin arka kısmına haşare girmesini engellemek maksadı ile alüminyum rabiz teli takılabilir. Kanatlar sabit olup ayarlama yapılamaz. DİKKAT Belirtilen ebatlarda montaj şekline göre; (L x H, L = genişlik , H = yükseklik) tir. Standart olarak menfezin kanal a montajı için ebatlar 10 mm küçük imal edilir. Belirtilmesi halinde net ebatlarda imalat yapılabilir.

ÖZELLİKLER

Menfezler özel olarak haddelenmiş alüminyum profiller kullanılarak imal edilmiştir. Menfez dış kasa birleşim yerleri özel macun çekilip zımpara yapıldıktan sonra kimyasal suyla temizlenip elektrostatik boya ile boyanmaktadır. Tablolarda standart ebatlar verilmiştir. İstek üzerine her ebatta üretim yapılmaktadır.

MONTAJ MALZEMESİ, PAKETLEME VE NAKLİYE

Menfezler ile birlikte montaj vidası verilmektedir. Paketleme polietilen naylon ile yapılmaktadır. Menfezler kırılabilir ve deforme olabilir olduğundan nakliye itina ile yapılmalıdır.

ÖRNEK SİPARİŞ ŞEKLİ

Bu tip menfezlerde (duvara monte edilmek üzere) ilk yazılan ölçü 500 mm yatay (kanat boyu) ikinci yazılan ölçü 250 mm ise dikey ölçüdür.

SKM-U 500X250 1 ADET Standart boya rengi RAL 9010 ve 9016 dır. İstenmesi halinde bütün RAL renklerinde boya yapılabilir."

WHATSAPP HATTI
HEMEN ARA